Drew-Mas

Realizacje

Nasze projekty charakteryzują się nowoczesnym stylem oraz funkcjonalnością. Poznaj propozycje firmy Drew-Mas na to jak może wyglądać Twój nowy dom.

Od pomysłu do mieszkania

Droga do nowego domu jest bardzo prosta. Można uznać że zawiera się w czterech prostych krokach.

Po pierwsze

Wybierz projekt i skonfiguruj go według własnych potrzeb

Wybór projektu i jego konfiguracja według własnych potrzeb to kluczowe kroki w procesie budowy drewnianego domu, pozwalające dostosować strukturę, rozmiar i wykończenie do indywidualnych preferencji i wymagań klienta. To gwarantuje stworzenie spersonalizowanego i funkcjonalnego mieszkania, idealnie dopasowanego do jego stylu życia.

Po drugie

Przekaż nam działkę pod budowę Twojego domu

Przekaż nam działkę pod budowę Twojego domu, a zajmiemy się resztą. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i budowie drewnianych domów, dostosowanych do Twoich potrzeb i wymagań, gwarantując kompleksową obsługę od zakupu działki do finalnej realizacji projektu.

Po trzecie

Przyglądaj się jak w ekspresowo powstaje Twój nowy dom

Przyglądaj się, jak ekspresowo powstaje Twój nowy dom. Nasza firma realizuje projekty budowlane sprawnie i efektywnie, zapewniając szybką i solidną budowę drewnianych domów, które spełniają najwyższe standardy jakości i estetyki.

Po czwarte

Odbierz klucze i ciesz się swoją nową nieruchomością

Odbierz klucze i ciesz się swoją nową nieruchomością. Nasza firma jest gotowa dostarczyć Ci gotowy, piękny drewniany dom, który stworzyliśmy według Twoich marzeń i potrzeb. Teraz możesz rozpocząć nową przygodę w swoim wymarzonym miejscu.

Masz pytania?
My mamy odpowiedzi!

Postaramy się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z najczęściej poruszanymi zagadnieniami. Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje domów drewnianych, w tym domy jednorodzinne, letniskowe oraz rezydencjonalne, dostosowane do różnych potrzeb klientów.

Tak, jesteśmy gotowi dostosować projekty domów do indywidualnych wymagań i preferencji klienta, zapewniając unikalność każdego projektu.

Nasze drewniane domy są budowane z najwyższej jakości materiałów drewnianych, gwarantując trwałość i estetykę.

Tak, pomagamy klientom w znalezieniu odpowiedniej działki pod budowę domu i doradzamy w procesie zakupu.

Tak, zajmujemy się uzyskiwaniem niezbędnych zezwoleń budowlanych i załatwianiem wszelkich formalności związanych z budową.

Tak, nasza firma wykonuje również remonty i modernizacje istniejących drewnianych domów, przywracając im nowy blask.

Nasza oferta obejmuje także meble ogrodowe, altany, tarasy i elewacje ogrodów, tworzące harmonijną przestrzeń na świeżym powietrzu.

Tak, wszystkie nasze meble ogrodowe są projektowane, aby były odporne na warunki atmosferyczne i zachowały trwałość na zewnątrz.

Newsletter

Specjalizujemy się również w innych dziedzinach budownictwa. Poza domami, wykonujemy również między innymi altany i tarasy oraz meble ogrodowe.

Dane

Drew-Mas
Maśluchy 115B
21-109 Stary Uścimów
woj. lubelskie
NIP: 7142046228
REGON: 363250916

Newsletter

Specjalizujemy się również w innych dziedzinach budownictwa. Poza domami, wykonujemy również między innymi altany i tarasy oraz meble ogrodowe.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Drew-Mas 2023

Handcrafted by Spectar